Zakończyliśmy Charytatywną 1MILĘ!

Kolejne dobre wieści! 🥳 Tydzień temu zakończyła się Charytatywna 1MILA – inicjatywa 1Mila, w której biegacze rywalizowali wirtualnie, a wybiegiwane mile przeliczane były na złotówki na rzecz naszego Programu! Przez pięć etapów akcji udało Wam się przebiec 25 838 mil! To 41 573 km! Czyli okrążyliście równik! Wbiegliście ponad 4.5 razy na Mount Everest! Prawie 4 krotnie zbiegliście na dno Rowu Mariańskiego!

Dziękujemy Wam za Wasze wielkie serca i silne nogi !

Wasza wytrwałość i ten spektakularny wynik pozwolił przekazać cały założony charytatywny budżet – 10 000 zł – na rzecz naszych Stypendystów!

A jeśli ktoś jeszcze ma ochotę pomóc, to zachęcamy Was do rejestrowania się na 1MILE „w realu”, tzn. imprezy biegowe w 1MILA Warszawa (11.09) i 1MILA Poznań (26.09) i do zakupu PAKIETU CHARYTATWYNEGO! To tylko 10 zł więcej, a całe to 10 zł zostaje przekazane na rzecz Programu „Wybiegaj w Przyszłość”. Każdy kto wykupi taki pakiet, dostanie wyjątkowy, złoty numer startowy i sportowy upominek od partnera Fundacji, marki Salomon. Z kim się widzimy we wrześniu w „złotej drużynie”? 🙂