Rusza charytatywna akcja biegowa „MiLOVE biegi z Żubrem – pomaganie przez bieganie”!

Z ogromną dumą i radością ruszamy z charytatywną akcją biegową „MiLOVE biegi z Żubrem – pomaganie przez bieganie”! We współpracy z Bankiem Pekao S.A. oraz Fundacją Banku Pekao S.A. im. Mariana Kantona zapraszamy wszystkich pracowników Banku do dobroczynnej wirtualnej zabawy, w której każda wybiegana mila to realne wsparcie Stypendystów Programu „Wybiegaj w Przyszłość”!

„MiLOVE biegi z Żubrem – pomaganie przez bieganie” to fantastyczne połączenie akcji charytatywnej z rywalizacją biegową na dystansie 1 mili.  Każdy uczestnik indywidualnie pokonuje dystanse 1 mili w dowolnym miejscu w Polsce i rejestruje swoje wyniki na specjalnej stronie. Wybiegiwane mile będą przeliczane na złotówki. Każda zarejestrowana mila to wsparcie celu charytatywnego!

Celem jest wsparcie Programu Stypendialnego „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” naszej Fundacji, który pomaga młodym, zdolnym sportowcom w rozwoju kariery sportowej. Dzięki udziale w naszej zabawie, każdy pracownik Banku Pekao S.A. może dołożyć cegiełkę co sukcesu naszych przyszłych Mistrzów!

KAŻDA MILA SIĘ LICZY!

Każdy uczestnik akcji może przebiec i zarejestrować nieograniczoną liczbę mil. Można je biegać w dowolnym miejscu, czasie i w dowolnym tempie!  Na bieżąco będzie można śledzić przebieg rywalizacji.  Co dwa tygodnie zabawa będzie podsumowywana i wyłaniani będą etapowi zwycięzcy. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników akcji przewidziane są drobne upominki – gadżety sportowe.

Akcja trwa od 12 lipca do 19 września 2021.  Zapowiada nam się wspaniałe –aktywne i dobroczynne lato!

BANK PEKAO S.A. PARTNEREM FUNDACJI ZROWY RUCH

Dziękujemy Bankowi Pekao S.A. oraz Fundacji Banku Pekao S.A. im. Mariana Kantona za zaufanie i rozpoczęcie wspólnych działań, które przyczynią się do rozwoju młodzieży, ich edukacji, wychowania i upowszechniania kultury fizycznej. Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Bank Pekao S.A. został Partnerem naszej Fundacji!