Walczymy o tytuł „Kraju Biegaczy 2022”!

Kto powiedział, że bieganie to sport tylko dla indywidualistów?!

Dołącz do kolejnej edycji wyzwania Salomon Nation Running League,
stań się częścią narodowej drużyny i wygrywaj nagrody od Salomona!

Salomon Nation Running League to rywalizacja w aplikacji Strava, w której możesz poczuć się jak sportowiec reprezentujący swój kraj podczas prawdziwych mistrzostw świata!

Wyzwanie jest osiągalne dla każdego biegacza. Wystarczy przebiec dystans maratoński
(42 km 195 m) w ciągu 4 tygodni. Twój wynik zasili konto Polski w wielkiej, międzynarodowej rywalizacji! Każdy bieg i każdy kilometr się liczy!

Wszystko w naszych nogach!

W zeszłym roku Polacy rozbili bank! W wyzwaniu wzięło udział ponad 106 tys. (!) biegaczy z całej Polski. Każdy wybiegał średnio 112,5km / 4 tygodnie i tym samym spektakularnie wygraliśmy pierwszą edycję Salomon Nation Running League, wyprzedzając m.in. Finlandię, Szwajcarię, Francję, Niemcy czy USA! Czy w tym roku uda nam się obronić tytuł najbardziej rozbieganego kraju na świecie?

Wszystko w naszych nogach! Czas znów zawalczyć o zwycięstwo i udowodnić, że to Polska zasługuje na tytuł Kraju Biegaczy 2022 roku!

Jak dołączyć do wyzwania Salomon Nation Running League?

Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy w aplikacji Strava dołączyć do challenge’u Salomon Nation Running League i ruszyć na biegowe trasy! Każdy przebyty kilometr, będzie zliczał się w rywalizacji. Wspomniany limit 42,195km / 4 tygodnie to oczywiście wymagane minimum. Ale im więcej kilometrów zbierzemy, tym lepiej!

Akcja ruszyła 1 października, a zakończy się 31 października 2022 r. A zatem przed nami miesiąc zaciętej rywalizacji! Dołączając do klubu Salomon Running Club w aplikacji Strava, możesz otrzymywać cotygodniowe aktualizacje dotyczące wyzwania i tego, które kraje są w czołówce stawki.

Biegaj i wygrywaj sprzęt Salomona!

Salomon przygotował fajne nagrody dla wszystkich, którzy zaangażują się w akcję. Każdy, kto przebiegnie dystans maratoński w przeciągu 4 tygodni, otrzyma voucher ze zniżką 20% do wykorzystania na stronie salomon.com lub w firmowym sklepie marki Salomon w Krakowie.

Co więcej, po ukończeniu wyzwania, każdy będzie mógł dołączyć do biegowego konkursu, w którym do wygrania będzie kompletny strój biegowy marki Salomon!

Pokaż swoje narodowe barwy i weź udział w wyzwaniu!

Więcej informacji na Salomon.com

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).