Przystanek – Poznań – 1 MILA

W miniony weekend nasi stypendyści wzięli udział w poznańskiej edycji imprezy – 1 MILA – organizowanej przez Fundację Zdrowy Ruch.

Do stolicy wielkopolski przyjechali Mateusz Śmiertka, Lena Suchowolak, Maria Jarosińska oraz Tomasz Bajraszewski!

Ich grafik był bardzo napięty, ale w pełni mogli wykorzystać przynależność do Teamu Wybiegaj w Przyszłość.

Po przyjeździe udzielili wywiadu dotyczącej ciekawostek swojej kariery, pokazali swoje medale i trofea – mieli możliwość obycia z mikrofonem, kamerą i mediami – to było bardzo wartościowe doświadczenie.

Tradycyjnie okazali się świetnym wsparciem i pomocą podczas organizowanych Biegów Dzieci. Dopingowali i motywowali najmłodszych, dawali świetny przykład, bowiem sami swoją karierę zaczynali od takich biegów.

Ciekawym punktem programu było spotkanie z Marcinem Lewandowskim – jednym z lepszych polskich sportowców, który przekazał stypendystom cenne wskazówki dotyczące ich kariery.

Rozluźniającym i integrującym elementem była sesja zdjęciowa – to będzie świetna pamiątka i materiał na przyszłość!

Wisienką na torcie był występ na flagowym dystansie imprezy, czyli 1 mili. Zawodnicy mieli do pokonania 1609 m i jak to na naszej imprezie bywa mogli wybrać tempo – lekko lub atletycznie. Mateusz i Lena – średniodystansowy chcieli pobić swoje czasy z warszawskiej edycji, co udało się z dużym zapasem! Sprinterzy – Marysia i Tomek także podeszli ambitnie i zaliczyli udane debiuty, mijając metę z uśmiechem na twarzy!

To był bardzo udany dzień! Pełen pozytywnych doświadczeń i miłych chwil, które zapamiętamy na długo!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).