Wybiegaj w Przyszłość z Oshee – wspieramy Kluby Sportowe!

Ruszamy z kolejnym Projektem wspierających lekkoatletów! Tym razem wspomożemy zawodników Klubów Sportowych. Sportowcy otrzymają wsparcie od marki Oshee w postaci wód i napojów witaminowych!

Pomożemy 16 Klubom Sportowym, których zawodnicy wzięli udział w rekrutacji do I edycji Programu Wybiegaj w Przyszłość. Chęć wsparcia wyrazili:

Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie
Akademia Lekkoatletyczna Międzyzdroje
Akademia Młodego Lekkoatlety Słupsk
Klub Sportowy „Wejher” Wejherowo
Klub Sportowy „Podlasie” w Białymstoku
Klub Sportowy SPRINT Bielsko-Biała
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Chemik Kędzierzyn-Koźle
Organizacja Środowiskowa AZS Poznań
Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom
Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
Uczniowski Klub Sportowy „CZEMPION” Bełchatów
Uczniowski Klub Sportowy Filipides Teresin
Uczniowski Klub Sportowy Młodzik
UKS Achilles Leszno
UKS Herkules Sulejówek
Wojewódzki Lekkoatletyczny Klub Sportowy Wrocław

Jak pomożemy?
Każde 20km, które przebiegną wszyscy uczestnicy Ligi Biegowej (szczegóły charytatywnej akcji: https://ligabiegowa.pl/news/article/dobroczynna-liga-biegowa-2022) w ramach rywalizacji w 2022 r., przełoży się na 1 butelkę napoju (wód i napojów witaminowych) dla dzieci z wybranych klubów. Na koniec roku zliczymy wszystkie przebiegnięte kilometry, przeliczymy je na butelki i podzielimy równo na te 16 klubów.

Fundatorem wsparcia dla klubów, w ramach opisanej powyżej akcji charytatywnej, jest Partner Ligi Biegowej, marka Oshee.