POMAGAJCIE AKTYWNIE! Oferta dla firm

Macie w firmie sportowy team i szukacie nowych wyzwań? A może potrzebujecie dodatkowej motywacji do wspólnej aktywności? Mamy coś dla Was! Możecie firmowo uczestniczyć w działaniach naszej Fundacji, a my przekujemy Wasze zaangażowanie w czyste DOBRO!

Co możemy razem zrobić?

1. Firmowa akcja sportowo-charytatywna

MY organizujemy dla Was akcję, opartą na codziennej, różnorodnej aktywności fizycznej pracowników Waszej firmy.

WY biegacie, spacerujecie, jeździcie na rowerze, rolkach, etc.

RAZEM pomagamy Stypendystom naszej Fundacji!

Uczestnicy akcji rejestrują swoją aktywność w dedykowanej aplikacji mobilnej. Przebyte przez Was kilometry, przeliczane są na pieniądze na cel charytatywny – wsparcie Programu „Wybiegaj w Przyszłość” Fundacji Zdrowy Ruch.

Akcja ma integrować pracowników, motywować ich do zrównoważonego, zdrowego trybu życia przez cały rok i budować poczucie odpowiedzialności za środowisko i sprawy społeczne, m.in. poprzez zrezygnowanie z samochodu na rzecz spaceru/roweru, pomoc w rozwoju młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej.

2. Wspólny start w mityngu 1MILI

Wspólny udział w wydarzeniu sportowym, to wyjątkowa forma integracji, gdzie zdrową rywalizację nakręcają tylko dobre emocje! Nasza Fundacja organizuje dwie imprezy biegowe dla amatorów – mityngi 1MILI w Warszawie (czerwiec) i w Poznaniu (wrzesień). Zapraszamy Was do grupowego, firmowego startu!

Na mityngu 1MILI rozgrywanych jest aż pięć konkurencji biegowych: od Lekkiej Piątki (5km), poprzez Biegi Dzieci, Sztafety i Sztafety Rodzinne, po koronną 1 Milę. Wszystkie te dystanse są krótkie i dostępne nawet dla początkujących biegaczy. Dodatkowo przygotowujemy Strefę Kibica z piknikiem sportowym dla dzieci, strefą relaksu z leżakami i foodtruckami i mnóstwem innych atrakcji. Całość odbywa się na stadionie lekkoatletycznym, co dodatkowo sprzyja integracji i wzajemnemu kibicowaniu.

Jako uczestnicy 1MILI, możecie wspierać naszych Stypendystów cegiełkami charytatywnymi, a także spotkać ich na naszych imprezach!

Podobają Ci się te pomysły? A może masz jakąś swoją koncepcję na współpracę?

Skontaktuj się z nami!

Mailowo: biuro@fundacjazdrowyruch.pl