CZYM JEST PROGRAM STYPENDIALNY „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ?

Program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” powstał, by pomóc młodym, zdolnym zawodnikom w rozwoju kariery sportowej.

W ramach Programu przyznawane będą stypendia dla biegaczy w kategoriach wiekowych U16 i U18. Stypendium wynosi 1000 zł miesięcznie i jest przyznawane na 10 miesięcy.

O co nam chodzi?

Nasze NAJWIĘKSZE MARZENIE? Wychować przyszłych mistrzów olimpijskich!

KTO MOŻE ZOSTAĆ STYPENDYSTĄ PROGRAMU?

Program dedykowany jest osobom w wieku 14-17 lat (kategorie U16 i U18), które osiągają wysokie wyniki [1] w indywidualnych biegowych konkurencjach lekkoatletycznych [2] we współzawodnictwie krajowym lub międzynarodowym.

[1] Za wysokie wyniki sportowe uznaje się miejsca I – VI w kategorii wiekowej zdobyte na imprezach rangi mistrzowskiej na poziomie krajowym i międzynarodowym w okresie nie wcześniejszym niż dwa lata od dnia złożenia wniosku.

[2] tj. we wszystkich biegowych, indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych, będących w programie mistrzostw kraju, rozgrywanych z licencją Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (PZLA) dla danej kategorii wiekowej.

KRYTERIA OCENY WNIOSKÓW:

RADA PROGRAMU STYPENDIALNEGO

Ada Smokowska

Założycielka Fundacji Zdrowy Ruch

Tomek Smokowski

Dziennikarz sportowy, twórca "Kanału Sportowego"

Magda sołtys

Twórczyni projektów Fundacji Zdrowy Ruch

MaREK PLAWGO

Rekordzista Polski 400m ppł, propagator lekkoatletyki w Polsce

CO ZROBIĆ, BY ZDOBYĆ STYPENDIUM?

CO OTRZYMUJE STYPENDYSTA?

DOKUMENTY DO POBRANIA

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).