REKRUTACJA DO I EDYCJI
PROGRAMU "PADLOWE" RUSZA W MAJU!

CZYM JEST PROGRAM GRANTOWY „PADLOWE"?

Program grantowy „PADLOWE” powstał, by pomóc młodym, zdolnym padlistom w rozwoju karier sportowych.

W ramach I edycji Programu przyznane zostaną 4 granty w wysokości xxx zł dla polskich padlistów w wieku 18-26 lat na wyjazdy na obozy szkoleniowe w Hiszpanii.

O co nam chodzi?

KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O GRANT?

Program dedykowany jest osobom urodzonym w latach 1998-2006 (ukończone 18 lat w dniu składania wniosku), które osiągają wysokie wyniki sportowe  [1] w padla we współzawodnictwie regionalnym, krajowym lub międzynarodowym.

[1] Za wysokie wyniki sportowe uznaje się miejsca I – III w turniejach padlowych na imprezach rangi mistrzowskiej na poziomie regionalnym, krajowym lub międzynarodowym, w okresie nie wcześniejszym niż dwa lata od dnia złożenia wniosku.

KRYTERIA OCENY WNIOSKÓW

RADA PROGRAMU STYPENDIALNEGO

Ada Smokowska

Założycielka i Członkini Zarządu Fundacji Zdrowy Ruch

Tomek Smokowski

Dziennikarz sportowy, twórca "Kanału Sportowego"

JAKUB SŁOWIŃSKI

Członek Zarządu Polskiej Federacji Padla, trener padla

CO ZROBIĆ, BY ZDOBYĆ GRANT?

CO OTRZYMUJE UCZESTNIK PROGRAMU?

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM PROGRAMU!

formularz poniżej