Cel – Coś Ewidentnie Ludzkiego – darmowy warsztat Wybiegaj w Przyszłość

Już w najbliższy czwartek inauguracja trzeciego sezonu bezpłatnych szkoleń dla sportowców, rodziców oraz trenerów! Tym razem analizie zostaną poddane zagadnienia związane z celem – formułowaniem, wyznaczaniem, skuteczną realizacją. Szkolenie poprowadzą psychologowie sportu – Natalia Pawelska i Tomasz Kurach z Fundacji Sportu Pozytywnego.

Coś Ewidentnie Ludzkiego!

Tematem warsztatu będzie – „ Cel – Coś Ewidentnie Ludzkiego – jak utrzymać motywację w drodze do wyznaczonego celu” – to wokół tego obszaru psychologowie przybliżą zaganienia, które są niezbędne w rozwoju karier młodych sportowców. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się o metodach i technikach wyznaczania celu, jak dobrze go sformułować i wytrwać w dążeniu do jego osiągnięcia. Psychologowie przekażą zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną obejmującą część ćwiczeniową. Godzinny warsztat odbędzie się podczas transmisji na żywo! Warto mieć marzenia z datą realizacji! – Jeśli chcecie wiedzieć co kryje się pod tym stwierdzeniem – koniecznie dołączcie w czwartek!

Certyfikat dla wszystkich!

– Myślimy dwutorowo – chcemy, aby poza wiedzą, która jest oczywiście najcenniejsza, młodzi sportowcy otrzymywali certyfikaty, które będą znaczącym zasobem podczas pierwszych praktyk czy też kontaktu z pracodawcami. Zatrudniający bardzo doceniają zaangażowanie młodych ludzi – często to właśnie taka dodatkowa aktywność ma przeważający wpływ na decyzję o zatrudnieniu i pierwszym wrażeniu o danej osobie. – mówi Paulina Kalinowska-Radziwonka – koordynatorka Programu Wybiegaj w Przyszłość

Jak wziąć udział w warsztacie?

Wystarczy w czwartek 14 marca 2024 r. o godz. 19:00 wejść na kanał YouTube Fundacji Zdrowy Ruch lub profil Wybiegaj w Przyszłość na Facebooku i włączyć transmisję! W trakcie rozmowy będzie można na bieżąco zadawać pytania i włączyć się tym samym do dyskusji. Udział w warsztacie jest darmowy.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/784668663534956

Link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=8XaNOxqqy1E

Link do fanpage Wybiegaj w Przyszłość: https://www.facebook.com/wybiegajwprzyszlosc

Zapraszamy do udziału!

Wybiegaj w Przyszłość to Program oferujący stypendia dla młodych biegaczy w kategoriach U16, U18 i U20 oraz warsztaty edukacyjne dla całej lekkoatletycznej społeczności. Program organizowany jest przez Fundację Zdrowy Ruch – twórcę imprezy 1 MILA oraz projektów Liga Biegowa i Stadiony Przyjazne Biegaczom.

Partnerami Programu „Wybiegaj w Przyszłość” są: Bank Pekao S.A., Pro Vento Energia sp. z o. o., Salomon.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).