Lena Suchowolak – karta zawodnika

MOCNE STRONY

Kluczem do sukcesu jest wytrwałość, cierpliwość i systematyczność w treningach. Te cechy gwarantują mi wzrastający progres.

MÓJ RYTUAŁ W DNIU STARTU

W dniu startu zawsze zjadam owsiankę, by poczuć zastrzyk energii od początku dnia. Mam także zwyczaj porannego rozciągania, dzięki czemu czuję się luźniej w czasie rozgrzewki. Ten rytuał pomaga mi fizycznie i psychicznie przygotować się do biegu.

CO MYŚLĘ NA OSTATNIEJ PROSTEJ

Na ostatniej prostej zawsze zaciskam zęby i próbuje dać z siebie jak najwięcej. W głowie mam wtedy myśl, że są to już ostatnie sekundy, które trzeba jak najlepiej wykorzystać, by za moment mieć satysfakcję z wyniku.

NAJLEPSZY MOMENT W SPORTOWEJ KARIERZE

Najlepszym momentem jest robienie treningów na swoim najwyższym poziomie, ale już po docelowych imprezach. Można je wykonywać z większym spokojem i czuć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, która nie przestaje przynosić rezultatów.

NAJTRUDNIEJSZY MOMENT W SPORTOWEJ KARIERZE

Najtrudniejszymi momentami są powroty po dłuższej przerwie. Trzeba wtedy posiadać wielką cierpliwość w treningach, aby stopniowo odzyskiwać dawną formę. Jest to ciężkie zadanie, które mocno kształtuje sportowca psychicznie i fizycznie.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).