Marysia i Tomek z kwalifikacją na Mistrzostwa Europy U18!

Dwójka Stypendystów Wybiegaj w Przyszłość będzie reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy U18 w Jerozolimie!

Tomek Bajraszewski, reprezentant klubu z Włocławka, podopieczny trenera Marka Ziółkowskiego pobiegnie na dystansie 100 metrów. Do Jerozolimy jedzie z 9 czasem – 10.65 – to wynik, który dał mu kwalifikację! Marysia Jarosińska, MKL Toruń, podopieczna trenerki Dagny Wleklińskiej. Za niespełna dwa tygodnie powalczy na dystansie 200 metrów. 24.52 to wynik dzięki któremu znalazła się w reprezentacji Polski. Jesteśmy dumni, że Ci młodzi i pełni pasji ludzie są podopiecznymi Fundacja Zdrowy Ruch i możemy pomóc im osiągać ich ambitne cele!