Medale na Mistrzostwach Polski!

Zakończyły się trzydniowe zmagania podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli Mistrzostw Polski U18❤️

Ze złotym medalem na 3000 metrów wróciła Zuzanna Wiernicka, srebrny medal zawisnął na szyi Leny Pajęckiej, która w fantastycznym stylu pokonała 400 m. Na drugim stopniu podium na dystansie 100 metrów stanął Tomek, a następnego dnia wybiegał brązowy medal na dystansie dwukrotnie dłuższym. Tuż za podium w biegu na 1500 metrów znalazł się Łukasz Zaczyk, a na szóstym walcząca z kontuzją i dystansem 200 metrów – Marysia Jarosińska.

Wszyscy przeszli wspaniałą i cenną drogę, by móc rywalizować w chorzowskim Kotle Czarownic. Nie wszyscy wrócili z medalami – ale to też jest piękno sportu. Kończą się Mistrzostwa i trzeba pracować dalej, by realizować kolejne cele! ❤️❤️

Gratulacje za wyczyny w Chorzowie‼️‼️😍