Pierwsze halowe starty stypendystów!

Rozpoczął się sezon halowy, świetny przerywnik w przygotowaniach do sezonu letniego, możliwość poczucia startowych emocji oraz sprawdzenia formy. Krótki sezon wieńczą mistrzostwa Polski, rozgrywane na nowoczesnej hali w Rzeszowie.

Pierwsze starty na hali Spale oraz w Toruniu mają za sobą trzy stypendystki programu Wybiegaj w Przyszłość. Znakomity bieg na sprinterskim dystansie 60 metrów zaliczyła Zofia Tomczyk, która aktualnie otwiera tabelę na listach ogólnopolskich w kategorii U16. Jej wynik 7,70 to wynik bliski do rekordu Ewy Swobody! Na tym samym dystansie Lena Pajęcka osiągnęła rekord życiowy – 8,01 – to świetny wynik biorąc pod uwagę, że Lena specjalizuje się w biegach średnich.

Znakomity początek sezonu, tuż po powrocie z obozu w Kenii zaliczyła Martyna Krawczyńska. Pięć okrążeń dwustumetrowych pokonała w 2,49,12 – jest to oczywiście jej nowy rekord!

Gratulacje za osiągnięte wyniki i pokonaną drogę, by je osiągnąć! Gratulujemy także stypendystom pierwszej edycji Programu Wybiegaj w Przyszłość! Bardzo kibicujemy!

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).