Świetny występ Tomka na Mistrzostwach Europy U18!

To były długo wyczekane i wymarzone Mistrzostwa. Przygotowania do imprezy trwały cały rok, a poprzedzone były wieloma próbami uzyskania minimum – zakończonymi oczywiście pozytywnie, co sprawiło, że Tomek Bajraszewski wraz z całą młodą reprezentacją Polski mógł udać się do Jerozolimy.
Nasz sprinter, specjalizujący się w biegu na 100 metrów bez problemu przebrnął przez eliminacje z czasem 10,71. Świetny bieg pozwolił mu zmierzyć się w półfinale Mistrzostw Europy U18!

W kolejnej rundzie w jednym z trzech biegów z których można było awansować do finału, Tomek zakończył swoją serię na 3 miejscu wyrównując rekord życiowy i kończąc zmagania z czasem 10,65. Niestety wynik ten nie dał kwalifikacji do finału – Tomek zajął ostatecznie 11 miejsce wśród najlepszych sprinterów w Europie! Warto dodać, że zawodnik jest młodszym rocznikiem w swojej kategorii wiekowej, co świetnie prognozuje na przyszłość!

To był świetny występ, który zaprocentuje w dalszej karierze i życiu. Takie doświadczenie to wspaniała przygoda i zasłużona nagroda za ciężką pracę wykonywaną na co dzień!

Jesteśmy dumni, że Tomek jest stypendystą Programu Wybiegaj w Przyszłość i mogliśmy dołożyć cegiełkę do tego sukcesu.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).