Weronika Dudzińska – biegaczka z pasją do gotowania

Zastanawiacie się pewnie czy trenując sześć razy w tygodniu oraz ucząc się można mieć czas na dodatkowe pasje? Jeśli myślicie, że nie to w tym momencie pojawia się Weronika – nasza najmłodsza stypendystka!

Weronika podczas pandemii w 2020 roku zaraziła się pasją do gotowania i zdrowego odżywiania. Korzystając z większej ilości czasu spędzonego w domu wykorzystywała go bardzo efektywnie, poszukując nowych przepisów oraz zagłębiając wiedzę z zakresu dietetyki. Pasja pozostała w niej i chce się nią dzielić z innymi – założyła konto na Instagramie, na którym zamieszcza zdjęcia oraz przepisy przyrządzonych posiłków.

Inspiracje często przychodzą z głowy z chęci wypróbowania konkretnych połączeń smakowych. Często inspiracją są dla niej słodycze, które stara się odwzorować na przykład w placuszkach. Często też wzoruje się innymi osobami, które dzielą tą samą pasję.

Wykonanie przepisu zajmuje Weronice od 10 do 30 minut. Do tego czas na pieczenie, gotowanie, fotografie oraz napisanie posta na Instagrama – całość wychodzi od 30 do 45 minut.

Klucz jest w dobrej organizacji oraz pasji – bo to ta zawsze jest motorem napędowym do działania!

Zachęcamy do śledzenia żywieniowego bloga Weroniki @wegegotuje

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).