Wiktoria Biskup – pasja, radość, zaangażowanie

Dowiedzcie się więcej o naszych Stypendystach! Cała ósemka dostała zestaw wypowiedzi do dokończenia. Zobaczcie jakie karty przed Wami odkryli:

Biegam, bo jest to moja pasja, gdy jestem na treningu zapominam o wszystkich problemach i jestem po prostu szczęśliwa, jest to mój drugi dom.
Do trenowania namówili mnie rodzice.
Mój największy sportowy sukces to rekord śląska na 300m.
Jestem najbardziej dumna z rodziny, z moich przyjaciół, z najlepszej przyjaciółki, z moich osiągnięć, z tego ze ostatnio na zawodach prawie w ogóle się nie stresowałam.
Moje marzenie to pojechać na Igrzyska Olimpijskie do Los Angeles, wygrać Igrzyska Olimpijskie, pobiec szybciej niż Irena Szewińska na 400m, ustanowić nowy rekord Świata na 400m, podróżować po świecie (poznawać inne kultury); zagrać w filmie/serialu/reklamie, pojechać do USA, spotkać moją Idolkę Justynę Święty- Ersetic,
Radość sprawia mi pobijanie swoich rekordów, mój gruby beagle, spotkania rodzinne, spotkania z przyjaciółmi, wakacje z rodziną, wyjazdy, obozy, lekkoatletyka, muzyka, oglądanie seriali samemu oraz z rodzina, wakacje, Święta Bożego Narodzenia itp. prawdę mówiąc większość rzeczy mnie uszczęśliwia 🙂
Najbardziej denerwuje mnie wiadomo na co dzień mój brat😂😂 ale i tak jest najlepszym bratem na Świecie 🌎❤️, zawiść i dwulicowość innych ludzi, zmiana planów np. odwołanie czegoś na co tak długo czekałam.
Największą trudność sprawia mi
poradzenie sobie ze stresem przed zawodami (lecz już jest lepiej, ostatnio prawie w ogóle się nie stresowałam).
Gdy nie chce mi się iść na trening idę na trening.
W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi, ćwiczę, czytam, oglądam seriale/filmy, gotuje i piekę, słucham muzyki, spędzam czas z rodzina, idę na spacer.
Ulubiony serial outer banks z netflixa.
Najchętniej czytam książki psychologiczne, o rozwoju osobistym, romantyczne i kryminalne.
Gdy biegam, to w słuchawkach leci
zazwyczaj Rihanna.
Zjadłabym deser lodowy z gorącymi malinami i wypiłabym bubble tea.

Zapisz się na newsletter

Wyślij mi swój newsletter (w każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji).