Wybiegaj w Przyszłość z Salomonem – wyniki

Mamy wyniki !!Zobaczcie które kluby znalazły się na podium podczas wczorajszego konkursu na najliczniejszą ekipę podczas warsztatów edukacyjnych Wybiegaj w Przyszłość i otrzymają chusty wielofunkcyjne marki Salomon!

I miejsce i 100 buffek – LKS Vectra Włocławek – 131 komentarzy

II miejsce i 60 buffek UKS Herkules Sulejówek – 43 komentarze

III miejsce i 40 buffek – UKS Achilles Leszno – 32 komentarze

Bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim uczestnikom wykładu. Zdobyta wiedza jest bezcenna!Ale żeby jeszcze bardziej zachęcić Was do uczestnictwa w kolejnych, kwietniowych warsztatach już zapowiadamy kolejny konkurs!🥰😍

W warsztacie zameldowali się uczestnicy Klubów: AZS OŚ Poznań, TL Athletics Jastrzębie, CWSZ Zawisza Bydgoszcz, Pegaz Opoczno, UKS 20 Poznań, KS Sprint Bielsko-Biała, UKS Trójka Mikołów, UKS Orzełki Warszawa, Energetyk Poznań, Akademia Sportu Otwock, LKS Pogórze Skoczów, Filipides Teresin – BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

Kto nie mógł być na warsztacie zachęcamy do obejrzenia – https://www.youtube.com/watch?v=6YIXw0tI7sI&t=4s