Zostań przyjacielem Fundacji Zdrowy Ruch!

Program Wybiegaj w Przyszłość powstał z chęci pomocy młodym, zdolnym biegaczom w trudnej sytuacji materialnej. Ludziom, którzy mają ogromny talent i ciężko pracują, gonią swoje marzenia, by sięgać po najwyższe sportowe laury. Ich potrzeby wymagają dużych nakładów finansowych, często niemożliwych do zapewnienia przez rodziców czy klub.

Fundacja Zdrowy Ruch wspiera młodych ludzi w drodze na szczyt, organizowany program stypendialny zaspokaja potrzeby dwunastu najlepszych sportowców w tej drodze – mogą pozwolić sobie na dodatkową regenerację, obozy sportowe, sprzęt, opiekę psychologa czy też fizjoterapeuty.
W ramach rocznego programu uczestniczą w szkoleniu z psychologii sportu – wiedza ta przyda im się podczas sportowej kariery, ale także ukształtuje ich życie, dzięki temu że poznają mechanizmy swoich zachowań i emocji.

Każdy może zostać naszym przyjacielem!

– Środki na program stypendialny w dużej mierze pozyskujemy od darczyńców – każdy w dowolnym momencie może wpłacić darowiznę, która w całości przekazywana jest na rozwój programu. Niektórzy decydują się na stałe wsparcie. Każde jest dla nas bardzo cenne, bo dzięki darowiznom możemy zwiększać liczbę stypendystów. W 2022 roku pomogliśmy 8, a w 2023 już 12 osobom! To dla nas wielka duma, a jeszcze większa dla młodych biegaczy, którzy tą pomoc otrzymują. Dodajemy im skrzydeł, zapewniamy odpowiednie środki, a oni w spokoju mogą wykonywać swoją pracę. – mówi Paulina Kalinowska koordynatorka programu Wybiegaj w Przyszłość

Jak możesz pomóc?

• możesz zostać STAŁYM DARCZYŃCĄ. Wystarczy, że wybierzesz kwotę wsparcia (dowolną) i na swoim koncie ustawisz stałe zlecenie przelewu. Systematyczny wpływ to dla nas OGROMNE wsparcie.
    • Dane do przelewu:
    • Fundacja Zdrowy Ruch
    • ul. Wapienna 2j
    • 04-691 Warszawa
    • NIP 952-22-10-037
    • KRS 0000863675
    • Numer konta: 26 1240 6074 1111 0011 0303 5179
    • Tytuł wpłaty: Darowizna na Program stypendialny „WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ”.
  • możesz wpłacić JEDNORAZOWĄ WPŁATĘ. Wybierz dowolną kwotę i wesprzyj program jednorazowo. Środki od Ciebie na pewno zostaną dobrze zainwestowane. W utalentowaną i pracowitą młodzież. Skorzystaj z naszego FORMULARZA.
  • weź udział w naszym mityngu 1 MILA i dokup cegiełkę charytatywną. Pobiegniesz ze złotym numerem, pomożesz młodym biegaczom – będziesz nawet mógł ich spotkać na imprezie!
  • zaangażuj pracowników swojej firmy, bądźcie aktywni i wspólnie zbierajcie na cel charytatywny! Szczegóły: biuro@fundacjazdrowyruch.pl

Potrzebujemy przyjaciół, żeby się rozwijać, pomagać utalentowanym sportowcom i spełniać ich marzenia. Dołączysz do nas?